Białe łóżko rozsuwane – rosnące z dzieckiem alba 80×200 cm

1,469.00 / szt

Łóżko rozsuwane Alba 80×140/180/200 cm rosnące wraz z dzieckiem! 
Łóżko to najważniejszy mebel w naszym domu. To szczególnie ważne miejsce również dla najmłodszych, ponieważ to w nim odpoczywamy i regenerujemy siły! 
Ten mebel to sprytna propozycja do pokoju dziecięcego, ponieważ mebel "rośnie razem z dzieckiem". Dzięki funkcji rozsuwania łóżka zyskujemy mebel na lata, dzięki czemu eliminujemy potrzebę wymiany tego mebla na nowy. Wszechstronna kolorystyka oraz opierający się na prostocie design sprawiają, że łóżko rozsuwane Alba dopasuję się do każdego wnętrza i z pewnością będzie kojarzyć się z relaksem i spokojem.
W zestawie znajduje się drewniany stelaż pod materac. Istnieje możliwość dokupienia do łóżka ochronnej barierki oraz szuflady na pościel. 
 
Steens to producent mebli, któremu losy naszej planety nie są obojętne, „mamy tylko jedną ziemię, pracujmy razem, aby była zdrowa dla przyszłych pokoleń, które będą mogły zobaczyć piękno przyrody, którego my doświadczyliśmy.” Steens może pochwalić się certyfikatami takimi jak atest Puszczy Stewardship Council® – lub FSC, które są certyfikatami globalnymi i dążą do zrównoważonej gospodarki leśnej.

Cechy produktu
Marka
steens
Kod produktu
23943