Białe łóżko jednoosobowe alba 90×200 cm

1,249.00 / szt

Łóżko dziecięce Alba 90×200 cm, białe 
Niezwykle wygodne oraz piękne łóżko z naszej nowej kolekcji Alba spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Wygodne miejsce do spania jest bardzo ważne zarówno dla dzieci jak i młodzieży, dlatego że pozwala nam zyskać energię na cały dzień, dlatego polecamy Ci łóżko z kolekcji Alba! 
Lakierowany na biało korpus dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza, a uniwersalny kształt sprawi, że łatwo będzie do niego dopasować inne elementy wystroju. Prostota formy jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech stylu skandynawskiego, a w połączeniu z najwyższej jakości materiałami sprawia, że jest to mebel ponadczasowy. Łóżko Alba zachęca do tego, a by przysiąść, zatrzymać się na chwilę i odpocząć. 
W zestawie znajduje się drewniany stelaż pod materac. Istnieje możliwość dokupienia do łóżka ochronnej barierki oraz materaca. 
 
Steens to producent mebli, któremu losy naszej planety nie są obojętne, „mamy tylko jedną ziemię, pracujmy razem, aby była zdrowa dla przyszłych pokoleń, które będą mogły zobaczyć piękno przyrody, którego my doświadczyliśmy.” Steens może pochwalić się certyfikatami takimi jak atest Puszczy Stewardship Council® – lub FSC, które są certyfikatami globalnymi i dążą do zrównoważonej gospodarki leśnej.

Cechy produktu
Marka
steens
Kod produktu
23942