Madrid szafka na buty czarny mat

739.00 / szt

Madrid szafka na buty czarny mat
Przedpokój to wnętrze, które jest wizytówką, ale również zapowiedzią pozostałych aranżacji w naszym domu. Niezależnie od tego czy znajduję się w przestronnym domu czy mieszkaniu warto zadbać o to by wzbudzał pozytywne wrażenie pod względem funkcjonalnym, ale również estetycznym.
W przedpokoju nie może zabraknąć szafki na buty – bo kto lubi porozrzucane obuwie po przekroczeniu progu domu? Szafka na buty Madrid pozwoli odmienić Twój hol w taki sposób, aby użyteczność nie przegrała z elegancją! Przedpokój to bardzo często zapomniane wnętrze, które traktujemy jako przechowywalnie, ale warto pamiętać o tym, że jest to miejsce, które zaprasza naszych gości do domu, ale również powinno nas samych wprowadzać w dobry nastrój po powrocie do domu. Dlatego prócz funkcjonalność warto zabrać o styl wnętrza! Szafka na buty Madrid to idealny wybór do różnorodnych wnętrz – klasyczna forma, eleganckie detale i modny charakter, stworzą aranżację wyjątkową i designerską!

Tvilum to jeden z pierwszych producentów mebli na świecie, który zadbał o to aby produkcja była przyjazna dla środowiska na każdym etapie – od pozyskiwania drewna po produkcję i klimat. 

Firma może pochwalić się certyfikatami PEFC ® oraz FSC ®, które pomagają zapewnić zrównoważona dzielność leśnictwa na całym świecie.

Cechy produktu
Marka
tvilum
Kod produktu
24235