Madrid szafka na buty biały mat

739.00 / szt

Madrid szafka na buty biały mat
Styl skandynawski to idealne rozwiązanie na przepiękny korytarz bez względu na to czy w sercu gra Ci nordycki minimalizm. Ponadczasowe wzornictwo, jasna kolorystyka i prosta forma to doskonała stylistyka do stworzenia funkcjonalnego, ale również pięknego przedpokoju, który będzie wizytówką Twojego domu.
Szafka na buty Madrid to doskonałe rozwiązanie do przedpokoju w stylu skandynawskim. Prosta, minimalistyczna lecz niezwykle ciekawa za sprawą uchwytów, dzięki którym możemy spersonalizować nasz mebel oraz aranżację w zależności od tego czy wolimy spokojne i subtelne czy też bardziej nowoczesne i mocne akcenty, które stworzą niezwykle efektowną i designerską dekorację. Jasny kolor mebla optycznie powiększy pomieszczenie i nada łagodnego charakteru, który stworzy fantastyczną bazę do kreowania aranżacji. Harmonijna stylistyka łączy również funkcjonalność, dlatego szafką na buty Madrid stworzysz przepiękne wnętrze pełne ładu i porządku.

Tvilum to jeden z pierwszych producentów mebli na świecie, który zadbał o to aby produkcja była przyjazna dla środowiska na każdym etapie – od pozyskiwania drewna po produkcję i klimat. 

Firma może pochwalić się certyfikatami PEFC ® oraz FSC ®, które pomagają zapewnić zrównoważona dzielność leśnictwa na całym świecie.

Cechy produktu
Marka
tvilum
Kod produktu
24246