Fur witryna w stylu skandynawskim szary/biały mat/walnut

1,379.00 / szt

Szara witryna Fur z dodatkiem innych kolorów Tvilum
Fur to kolekcja, która zaskakuję nowoczesnym wzornictwem i wyróżniającym się skandynawskim designem w nowej odsłonie. Inspiracją do powstania tej serii była mała duńska wysepka Fur, która charakteryzuję się magicznym krajobrazem nawiązującym do neutralnych kolorów jasnego północnego słońca, szarej gliny, czarnych pasów wulkanicznych oraz brązu lasu. Witryna Fur to idealny mebel do nowoczesnych wnętrz, w których chcemy zaprezentować cenne dla nas przedmioty, książki czy wyjątkowe dekorację, które nadają charakteru naszemu wnętrzu. Fantastyczna nieco retro stylistyka idealne wkomponuje się w aranżację, w których żaden element wyposażenia nie jest przypadkiem, a starannie dobranym elementem dopełniającym nasze wnętrze. Witryna Fur pozwoli Ci eksponować, ale również w wygodny i komfortowy sposób przechowywać przedmioty, przez co jest niezwykle funkcjonalnym i praktycznym meblem o ciekawym i niepowtarzalnym designie skandynawskiego stylu w nowej intrygującej odsłonię.

Tvilum to jeden z pierwszych producentów mebli na świecie, który zadbał o to aby produkcja była przyjazna dla środowiska na każdym etapie – od pozyskiwania drewna po produkcję i klimat. 

Firma może pochwalić się certyfikatami PEFC ® oraz FSC ®, które pomagają zapewnić zrównoważona dzielność leśnictwa na całym świecie.

Cechy produktu
Marka
tvilum
Kod produktu
24262