Bright szafka na buty 5s czarny mat

1,099.00 / szt

Bright szafka na buty 5S czarny mat
Bright szafka na buty 5S to mebel, który na dobre odmieni Twój przedpokój. Jeśli cenisz sobie porządek i brak rozrzuconych butów w wejściu do domu ten mebel powinien pojawić się w Twoim holu. Uchylne szuflady w wygodny i komfortowy sposób pozwolą Ci przechowywać obuwie całej rodziny lub Twoje wybrane perełki, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Ponadczasowe wzornictwo szafki idealnie wkomponuję się w różnorodne przedpokoje i hole, dzięki swojej uniwersalnej stylistyce, która dopasuję się wszędzie. Doskonałym rozwiązaniem są lustrzane fronty, które nie są zabiegiem jedynie estetycznym, ale również praktycznym. Lustrzane fronty to świetnie rozwiązanie do niewielkich przedpokoi, dzięki którym wnętrze optycznie się powiększy i stanie przestronniejsze. W przedpokoju luster nigdy nie za wiele, dlatego szafka Bright ma jeszcze jedną zaletę, która z pewnością zostanie doceniona przez płeć piękną mianowicie pozwalają się przejrzeć przed wyjściem z domu 🙂

Tvilum to jeden z pierwszych producentów mebli na świecie, który zadbał o to aby produkcja była przyjazna dla środowiska na każdym etapie – od pozyskiwania drewna po produkcję i klimat. 

Firma może pochwalić się certyfikatami PEFC ® oraz FSC ®, które pomagają zapewnić zrównoważona dzielność leśnictwa na całym świecie.

Cechy produktu
Marka
tvilum
Kod produktu
24265