Bejcowane/lakierowane romantyczne biurko richmond

729.00 / szt

Richmond bejcowane i lakierowane romantyczne biurko
Marzy Ci się piękne, klimatyczne i pełne romantyzmu wnętrze? Z meblami Richmond stworzysz aranżację o jakiej tylko marzysz!
Potrzebujesz miejsca do pracy lub nauki i chcesz aby Twoje biurko komponowało się z pozostałymi meblami? Szukasz niebanalnego wystroju Twojej sypialni, ale poza wyglądem liczy się też dla Ciebie praktyczne zastosowanie mebli? Szare romantyczne biurko RICHMOND spełni Twoje oczekiwania!
Pojemne szuflady biurka zapewnią Ci miejsca do przechowywania niezbędnych, podręcznych przedmiotów, a praca przy biurku Richmond stanie się dla Ciebie satysfakcjonująca i miła. Spojrzenie na piękne, delikatne biurko przyniesie Ci dużą dawkę przyjemności i wprowadzi klimatyczny nastrój do wnętrza!
Jasne, naturalne kolory zastosowane w projekcie ułatwiają dopasowanie biurka do wystroju, co pozwoli Ci zachować harmonijną aranżację, pełną subtelności i wyszukanego stylu.

Steens to producent mebli, któremu losy naszej planety nie są obojętne, „mamy tylko jedną ziemię, pracujmy razem, aby była zdrowa dla przyszłych pokoleń, które będą mogły zobaczyć piękno przyrody, którego my doświadczyliśmy.” Steens może pochwalić się certyfikatami takimi jak atest Puszczy Stewardship Council® – lub FSC, które są certyfikatami globalnymi i dążą do zrównoważonej gospodarki leśnej.

Cechy produktu
Marka
steens
Kod produktu
16040